oferujemy...

Staramy się wykraczać poza techniczną stronę produkcji. Zajmujemy się przede wszystkim realizacją nagrań, jako że etap ten ma według nas kluczowe znaczenie dla efektu końcowego jakim jest gotowy do wydania album lub mniejsza forma np. demo, epka. Jako jedyny proces jest nieodrwacalny i wymaga szczególnej atmosfery i komunikacji realizatora z muzykiem. Możemy wykonać również miks i/lub mastering dowolnego materiału, efektów można posłuchać w dziale Portfolio. Pracujemy w środowisku Reaper 4 oraz Avid Pro Tools 9.

Realizatorzy...

Krzysiek Kucharczyk - założyciel studia i realizator, niepoprawny optymista. Marzenie posiadania studia nagrań zrealizował myjąc olbrzymie stosy naczyń w czasie boomu gospodarczego w Zjednoczonym Królestwie. Amator dalekich podróży, eksponatów dawnej motoryzacji i dobrego jedzenia. Upodobania muzyczne to wszelka muzyka, która przenosi emocje - zawiera się w tym szerokie spektrum wykonawców takich jak Kasia Groniec, Led Zeppelin, Holly Cole, Pink Floyd, Queen, Joan Baez, Adele, Ray Charles czy Phil Collins lecz absolutnie nie wyczerpuje to listy!

krzysiek[at]studio-eos.pl

 

Anita Janukiewicz - realizator, muzyk - w wolnych chwilach wokalistka, skrzypaczka i manager zespołu Ethnoholic. Specjalistka od folkloru łuku Karpat które przemierza wzdłuż i wszerz od dekady (a może i dłużej). Jeśli chodzi o jedzenie - nie ustępuje panom z listy powyżej. Podczas nagrań nie daje muzykom wytchnienia (dążenie do perfekcji chyba jest odziedziczone po mamie). Słucha: Grzegorza Turnaua, Marka Grechuty, Kalyi Jag, Ando Drom, Đorđa Balaševića, Arethy Franklin, a także Poluzjantów, Jamiroquai'a, Comy... i wiele, wiele innych...

anita[at]studio-eos.pl

 

Mateusz Hryniewski - Realizator, muzyk, amator gotowania i jedzenia. Uwielbia wszelkie brzmienia, od potężnych rockowych, po elektroniczne psychodele... wciąż szuka więcej. Poza nagrywaniem uwielbia samoloty, RPG, wieczorne seanse filmowe i pózne pobudki. Wśród ulubionych artystów wymienia: RHCP, Velvet Revolver, Metallica, Trzynasta w samo południe, Porcupine Tree, Elton John, Myslovitz, Amy Winehouse i Foo Fighters.

hrryniu[at]gmail.com

 


 

Baza podkładów (muzyka rozrywkowa)

Baza podkładów (kolędy)